Forum Starej dobrej grupy pierwszej :-)


#1 2007-03-03 12:13:07

gwiazdaa1

Licencjat

Zarejestrowany: 2007-02-06
Posty: 44
Punktów :   

Dydaktyka -konspekt

Czy ktoś z was zrobił już na hibszera konspekt?
Bo chciałam to już zrobić w ten weekend, a nie umiem podzielić celów szczegółowych z tej kartki
. Wszystkie pasują mi i do UMIEJĘTNOŚCI i DO WIADOMOŚCI. Musze w ogóle te cele wpisac czy moge sobie wymyslić swoje???
I czy trzeba to zrobić na podstawie jakiegoś konkretnego podręcznika ? Czy tylko wybrac dla jakiejś klasy.

P.S. Wiem że Marta to umiała rozróżniać ... może pani Grazynka też już cos zrobiła bo przeciez pisała juz jakies konspekty

NApiszcie jak ktoś wie to zrobie do jutra i bedziecie mieli wzór konspektu No chyba że trzeba ten podrecznik podac .. to kapa, bo chyba nie wymyśle podręcznika

Offline

 

#2 2007-03-03 14:59:59

graga84

Student

8450765
Zarejestrowany: 2007-02-06
Posty: 3
Punktów :   

Re: Dydaktyka -konspekt

Madzinko ja to jestem taka zacofana, że nawet dokladnie nie wiedziałam czy to wszyscy mają pisać o tym Ojcowie czy każdy se ma co innego wymyśleć, ale Januszek mnie uświadomił, że to wszyscy to samo dzięki Januszku   tylko, że jeszcze tego nie próbowalam, ale jak mnie natchnie to spróbuje i Ci napisze co zrobiłam

Offline

 

#3 2007-03-05 15:28:03

gwiazdaa1

Licencjat

Zarejestrowany: 2007-02-06
Posty: 44
Punktów :   

Re: Dydaktyka -konspekt

Dzięki Krzysiu za sciąge z "celów"
Mój konspekt wysłałam na grupową. Zrobiłam konspekt i prezentacje. Mam tam chyba niepotrzebnie tą prezentacje -Ale ja przygotowałam tak jakby całą lekcje. Nie wiem co on chciał bo bardzo nie zrozumiałam wszystkiego,( bardzo ziewał ) ale chyba mam spoko reszte.
BAJ

Offline

 

#4 2007-03-26 21:26:31

sArEnKa

Student

Skąd: RYBNA:)
Zarejestrowany: 2007-02-07
Posty: 15
Punktów :   

Re: Dydaktyka -konspekt

Witajcie Kochani:)Korzystając z okazji że mam dostep do kompa i wolna chwilę ( w przerwie miedzy typowymi obowiązkami geoekoturystów;) Chciałabym życzyc powodzenia Jędrusiowi na jutrzejszej lekcji...i wszystkim pozostałym przed którymi ten obowiazek jeszcze wisi...no i pogratulować tym którzy maja to juz za soba:) ............To tyle co mam na ten temat do powiedzenia:) Aha, i jeszcze jedno, widział juz światecznego zająca na łące, święta tuz tuż:):)BUZIAKI:)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.klubbakugan.pun.pl www.turniejdsj3.pun.pl www.galactikfootballgame.pun.pl www.pbf-dragonball.pun.pl www.dragonriders.pun.pl