Forum Starej dobrej grupy pierwszej :-)


#1 2007-04-06 22:10:55

Wić

Licencjat

2862815
Zarejestrowany: 2007-02-06
Posty: 46
Punktów :   

do Ziomali

pikna galeria !  pierwszy raz ja otworzylam i sie jedrku madzinko i grazynko wzruszylak;) gratuluje tworczosci pomyslowosci i wogole;)panna jest urocza nigdy wczesniej nie wygladalam tak slodko;)nie mowiac juz o tabulku i tym pozytywnym lwie;)pikne zdjecie dodane przez kinge tez musze pochwalic 
P.S. a tak apropo jestem wlasnie na wschodzie i przejezdzalam przez kato i myslowice i Wam machalam ale nikt mi nie odmachal:/ no nic jakby kto by chcial na zywca mi pomachac i zoabczyc starego witka wedrowniczka to po Swietach w czwartek lub w piatek ale raczej w czwartek zawitam do sosno.. no to tyle adios amigos ;] a raczej !Hasta luego !

Offline

 

#2 2007-04-11 02:53:59

gwiazdaa1

Licencjat

Zarejestrowany: 2007-02-06
Posty: 44
Punktów :   

Re: do Ziomali

To prowadzimy dwa równoległe tematy? hihi Takie dwa światy żeby wyłapać błędy ortograficzne?
To tu tez Ci napisze ...żeby nie było...



"OOoo  Witek zabędziesz na Pogoń  !!! Ja niestety tak jak juz zapewne wiesz... wygrałam na swięta wycieczke do hotelu pieciogwiazdkowego na Karaibach i się objadam tu pysznościami wielkanocnymi, kąpę się w słońcu, biegam po plaży, tylko zmiana czasu mi nie służy  I niestety nie zdążę wrócić na czas Twojego pobytu
Ale za to bal geografa coraz bliżej  wtedy juz powinnam byc bo bilet powrotny mam tak zabookowany.
Także trzymaj się Wituś i do zobaczenia wkrótce!

hambula sekuhija sucharek!

Co po karaibsku znaczy : "Niech słoneczko świeci i ja też Cie pozdrawiam"

Ostatnio edytowany przez gwiazdaa1 (2007-04-11 02:55:12)

Offline

 

#3 2007-04-11 14:07:40

Martha

Student

Zarejestrowany: 2007-02-21
Posty: 2
Punktów :   

Re: do Ziomali

Witam Witam Widze ze tylko ja sie tak obijam i nic tu nie pisze... Trzeba to nadrobić Fajnie że masz zamiar nas odwiezic tylko chyba na krótko... wiec nie wiem czy dam rade skoczyc na akademik w czwartek. W kazdym razie i tak za niedlugo sie zobaczymy czy to we wroclawiu czy na balu Juz sie nie moge doczekac. A tobie Madzinko życze szybkiego powroty do zdorwia Ściskam mocno buziaki

Offline

 

#4 2007-04-11 19:17:35

Wić

Licencjat

2862815
Zarejestrowany: 2007-02-06
Posty: 46
Punktów :   

Re: do Ziomali

a to ze 2 razy jest to przepraszam..przypadkowo sie zdarzylo.. ;]

Offline

 

#5 2007-04-11 23:12:01

gwiazdaa1

Licencjat

Zarejestrowany: 2007-02-06
Posty: 44
Punktów :   

Re: do Ziomali

Jasne jasne Witek  .. przypadkowo...   MY Wszyscy wiemy że to dla licencjata



Dostałam cynka od administratora tego forum że jeszcze jeden mój tu wpis i będę miała zaszczytny tytuł TAK WIĘC MAM NADZIEJE ŻE SIE POJAWI GDZIEŚ MI ZARAZ GRATULUJE SAMA SOBIE ŻE TAKA PISZĄCA JESTEM



JESSST  MAM LICENCJATA



AHA DZIĘKI MARTA JUŻ WRACAM DO ZDROWIA .. znaczy niedługo wracam do Polski z Karaibów;) Więc spoko.. słyszałam że Kinga raczke ma złamaną

ale nas na swięta pokarało  hehe 



KINGA ŁĄCZĘ SIĘ Z TOBA !!!



Na pocieszenie Kindze powiem że tez ręka ledwo ruszam bo mam siniaka na pół reki ( dokładnie 15x4cm hihi) ... tak mi pani krew pobrała w `cudownym szpitalu w którym byłam

Ostatnio edytowany przez gwiazdaa1 (2007-04-11 23:24:43)

Offline

 

#6 2007-04-12 01:06:43

januszeKULT

Administrator

710606
Skąd: Ruda Śląska
Zarejestrowany: 2007-02-06
Posty: 47
Punktów :   
WWW

Re: do Ziomali

No to pogratulowac pierwszej Pani licencjat dalej niemal na czolo grupy poscigowej wysuwaja sie Gosia i Wić czekamy na kolejne tytuly A Madzia coz ?? Ciekawe czy najpierw zostaniesz magistrem czy magistrem forumowiczem


Porównaj to z Nami, CZARNYCH SŁOŃC milionami
                                   "Czarne Słońca" - KULT

Offline

 

#7 2007-04-12 18:48:40

sArEnKa

Student

Skąd: RYBNA:)
Zarejestrowany: 2007-02-07
Posty: 15
Punktów :   

Re: do Ziomali

Ojojku, co to sie porobiło? Mam nadzieje,że te historie o Karaibach i złamanych rekach to tylko spóźniony prima aprilis;) A tak powaznie to nic nie wiedziałam, dlatego teraz dopiero przesyłam Ci rózniez Madzinko zyczenia szybkiego powrotu z Karaibów ( co byś sie nie spaliła;) a Tobie Kinguś przyjemnego stania i lezenia ( od siedzenia spłaszcza sie tyłek więc ne ma tego złego;) Trzymajcie sie Smyki i kurujcie, bo wiosna nadeszła a razem z nią słoneczko i ptaszki, itd:) Warto to wszystko ( łącznie z drugim licencjatem Madzi ) oblac na ławeczce;) A więc do zobaczenia na zielonej trawce... Ściskam:)

Offline

 

#8 2007-04-17 23:58:17

gwiazdaa1

Licencjat

Zarejestrowany: 2007-02-06
Posty: 44
Punktów :   

Re: do Ziomali

JA POSIEDZE JESZCZE NA KARAIBACH.
ALE Z TĄ ŁAWECZKA SUPER POMYSŁ...  WRÓCE JUŻ WTEDY MAM NADZIEJE...

Offline

 

#9 2007-04-24 01:48:12

Wić

Licencjat

2862815
Zarejestrowany: 2007-02-06
Posty: 46
Punktów :   

Re: do Ziomali

zaniedbalam sie..licencjaty tu sie rozdaja a ja tkwie w martwej stalej liczbie postow... tak wiec sle tego ;p

Offline

 

#10 2007-04-30 14:02:31

dorott

Student

5344632
Skąd: jaworzynka
Zarejestrowany: 2007-02-06
Posty: 15
Punktów :   

Re: do Ziomali

Ziomale...może by sie kto wybrał na weekenda w ktorykolwiek dzień tygodnia do mojej pięknej TRÓJWSI ??? gwarantuję wikt i opierunek i miejsce do spania też sie znajdzie... co Wy na to? kto reflektuje??? jak dobrze pójdzie (a mam nadzieje że tak) Madzinko dotrzesz myśle


______________________________________________________________

hej Łochodzito heej góra wiesioło, a z tej Łochodzitej gdoś na mnie woło...
______________________________________________________________

Offline

 

#11 2007-05-02 12:27:22

gosia

Licencjat

Zarejestrowany: 2007-02-06
Posty: 25
Punktów :   

Re: do Ziomali

ojej czyzby zostal mi tylko 1 post do zaszczytnego tytulu...
ale nie, nie bede swinka nie napisze specjalnie byle czego zeby zostac licencjatem

ups! ale pech - juz sie stalo
wybaczcie
nic nie poradze

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.kardiologiadziecieca.pun.pl www.speedwaymenager.pun.pl www.gamemetin2.pun.pl www.mozepiwko.pun.pl www.arena-naruto.pun.pl