Forum Starej dobrej grupy pierwszej :-)


#1 2007-02-06 12:38:26

januszeKULT

Administrator

710606
Skąd: Ruda Śląska
Zarejestrowany: 2007-02-06
Posty: 47
Punktów :   
WWW

No to mamy forum :)

Hellolek
W końcu majac ferie udalo mi sie zrobic forum. Hehe pomyslec ze niegdys trzeba bylo spedzic nad tym pare ladnych godzin i jeszcze zaplacic za serwer hehe a teraz wszystko robi za Nas aplikacja i jeszcze moze to byc za free. Forum chyba dziala w pelni jak ktos ma jakies zastrzezenia lub propozycje kategorii czy czegos tam to mozna pisac do mnie. Czytac mozna jedynie po zalogowaniu takze coz... tylko My tu mamy wstep A wiadomosci nie beda usuwane jak to niektorzy czynia lub przenoszone do innych folderow tylko tu zostana przynajmniej taka mam nadzieje. Popracuje jeszcze nad jakims ladnym logiem forum i bedzie tu widnialo u gory. No nic to zapraszam do korzystania i wypowiadania sie
Pozdrawiam cieplutko
januszeKULT


Porównaj to z Nami, CZARNYCH SŁOŃC milionami
                                   "Czarne Słońca" - KULT

Offline

 

#2 2007-02-06 17:34:34

gwiazdaa1

Licencjat

Zarejestrowany: 2007-02-06
Posty: 44
Punktów :   

Re: No to mamy forum :)

JAAAAAAA :-D EXTRA

Offline

 

#3 2007-02-06 19:30:59

gosia

Licencjat

Zarejestrowany: 2007-02-06
Posty: 25
Punktów :   

Re: No to mamy forum :)

madzia to twoja pizza na zaladku mi lezy wiec nie wiem czy wszystko tak ekstra ale forum rzeczywiscie
brawo!

Offline

 

#4 2007-02-06 21:57:28

januszeKULT

Administrator

710606
Skąd: Ruda Śląska
Zarejestrowany: 2007-02-06
Posty: 47
Punktów :   
WWW

Re: No to mamy forum :)

Ukonczylem prace nad logo taki pomysl chyba fajny nie mamy zdjecia calogrupowego bo zawsze kogos brakuje wiec kazdy ma swe najpiekniejsze zdjecie ;-) Mam nadzieje ze o nikim nie zapomnialem a jesli o kims jednak to prosze o info szybciutko naprawie moj blad
Pozdroweczka
aaaa bym zapomnial se kolejnosc zdjec jest przypadkowa po prostu zapisywalem poszczegolne fotki a potem wrzucalem pliki alfabetycznie
no to juz sisko


Porównaj to z Nami, CZARNYCH SŁOŃC milionami
                                   "Czarne Słońca" - KULT

Offline

 

#5 2007-02-06 22:25:04

dorott

Student

5344632
Skąd: jaworzynka
Zarejestrowany: 2007-02-06
Posty: 15
Punktów :   

Re: No to mamy forum :)

ale MEGA :)bardzo konkretny pomysł zwłaszcza teraz, kiedy nie widujemy sie zbyt często:) i witek będzie na bieżąco...


______________________________________________________________

hej Łochodzito heej góra wiesioło, a z tej Łochodzitej gdoś na mnie woło...
______________________________________________________________

Offline

 

#6 2007-02-06 22:31:44

Wić

Licencjat

2862815
Zarejestrowany: 2007-02-06
Posty: 46
Punktów :   

Re: No to mamy forum :)

...... zaniemowiłak...ja pieeeernicze.....jestek w szoku......ale jaja...coś cudownego to coś !!! i fajnie wiedzieć ze to coś mozna w tych czasach tak szybko zrobic a raczej robi to za Ciebie aplikacja czy cos takiego jak to dzendrku Ty mnie oswieciles..;)hehe bo jo taka sto lat za malpami jestek hehehe ale tez tak moglabym wpasc na to ze przecie Ty to mozg jestes! to co to dla Ciebie takie rzeczy !!??!!.. ;)jednoczesnie mam na mysli to---->... ze Ty to jednak wspanialomyslny ziomal jestes!!! kreatywny !! ;]--trudne slowo;) naprawde klaniam sie nisko za to wsistko coś pieknego coś..ahhhh cudowny pomysl cudownei zrealizowany !!!
a ja byk chciala jeszcze wiedziec jak se dac taki obrazeczek kolo mojego logina tak jak madzinka ma a lbo nasz zalozyciel..!!

buuuuu doszlak do tego przypadkowo jak se dac obrazeczka i przypadkowo se znalazlak laczke pikna kwiecista na kompie ale nie spelnai wymogow za duza jest... i ni bede miec obrazka

Ostatnio edytowany przez Wić (2007-02-06 23:43:48)

Offline

 

#7 2007-02-06 23:42:14

januszeKULT

Administrator

710606
Skąd: Ruda Śląska
Zarejestrowany: 2007-02-06
Posty: 47
Punktów :   
WWW

Re: No to mamy forum :)

Hihi no prosze wszystkim sie podoba jak milo to slyszec Witku no w sumie teraz dla Ciebie bedzie przepiekne bo bedziesz se mogla z Nami podyskutowac a Cie tu jednoczesnie nie bedzie na miejscu No nicz... acha ten obrazeczek to wchodzisz w profil potem z menu profil wybierasz sygnatura/aviatar i tam wygrywasz sobie obrazeczek tylko musi byc malutenki taki jak kwiatuszek Madzinki na przyklad ;-) Jakby Ci cus nie poszlo to ja jako tu ten jak to nazwalas "zalozyciel" chyba moge sisko za siskich robic takze ewentualnie sluze dalsza pomoca no to buzki dobrej nocki
PS: Mam nadzieje ze reszta tez tu wczesniej czy pozniej zawita


Porównaj to z Nami, CZARNYCH SŁOŃC milionami
                                   "Czarne Słońca" - KULT

Offline

 

#8 2007-02-07 13:45:52

graga84

Student

8450765
Zarejestrowany: 2007-02-06
Posty: 3
Punktów :   

Re: No to mamy forum :)

he he ale fajne Madzinka mnie oświeciła jakie fajne forum Januszek zrobił i normalnie jestek pod wrażeniem no normalnie gites malines he he a jak juz se zoboczyłak te nasze zdjęcia to normalnie brak mi słów fajnie se tak na wszystkich popatrzeć a Marian to cheba dzimie na tym zdjęciu i Anetki coś na spanie biere Karolinka i nasz administrator Januszek to cheba mają smaki na coś bo sie tak oblizują a Dorotka z Kingą to już cheba pojadły, ale musiało im to nie zasmakować he he super wszysce te zdjęcia mają a jo myslałak że to ino jo zaś takie zdjęcie mom z rozdartą na całego paszczą, ale widza że Mały tyż sie chwoli swoim uzębieniem ha ha
No normalnie MEGA!!!!!!!! 

Szacuneczek dla Januszka ;*;*;*;*; i pozdrowionka dla CAŁEJ GRUPY  ;*;*;*;*;*;

Offline

 

#9 2007-02-08 10:26:04

januszeKULT

Administrator

710606
Skąd: Ruda Śląska
Zarejestrowany: 2007-02-06
Posty: 47
Punktów :   
WWW

Re: No to mamy forum :)

To jeszcze roz jo skrocilem troszke to forum a wlasciwie to sciesnilem bo jakos tak chyba za bardzo mnie fantazja poniosla przy jego tworzeniu i zrobilem tyle kategorii zamiast to ladnie upchac jak teraz :] Ow "ptyn" moze sie ujawni ?? Mam nadzieje ze to jakis Nasz ludek bo jak nie to trzeba by zmienic weryfikacje ludkow


Porównaj to z Nami, CZARNYCH SŁOŃC milionami
                                   "Czarne Słońca" - KULT

Offline

 

#10 2007-02-08 12:18:13

dorott

Student

5344632
Skąd: jaworzynka
Zarejestrowany: 2007-02-06
Posty: 15
Punktów :   

Re: No to mamy forum :)

ptyn to aneteczka nasza tajemnicza osóbka:) tak szybko do niej dotarły wiadomości o forum?


______________________________________________________________

hej Łochodzito heej góra wiesioło, a z tej Łochodzitej gdoś na mnie woło...
______________________________________________________________

Offline

 

#11 2007-02-08 13:20:51

Wić

Licencjat

2862815
Zarejestrowany: 2007-02-06
Posty: 46
Punktów :   

Re: No to mamy forum :)

tez potwierdzak ze to aneteczka aleeeee mam pikna lake obok siebie..aaaaa mmmm dziekuje za jej zmniejszenie

Offline

 

#12 2007-02-12 15:20:25

gwiazdaa1

Licencjat

Zarejestrowany: 2007-02-06
Posty: 44
Punktów :   

Re: No to mamy forum :)

No Fota GruPowA jest MAkSymaLnie W koSmos ! JAk Z jakiegos Tasiemca Typu "Dynastia"   MAły WymiatA i jemu tytuł twarzy RokU się należy a po Witku widać Ze Sie dziwWI I NADZIWIĆ NIE MOŻE FORUM
iKsTRa

Offline

 

#13 2007-02-14 18:48:22

Wić

Licencjat

2862815
Zarejestrowany: 2007-02-06
Posty: 46
Punktów :   

Re: No to mamy forum :)

kto to ten Moon spell ?

Offline

 

#14 2007-02-15 14:36:46

mika

Student

Zarejestrowany: 2007-02-15
Posty: 4
Punktów :   

Re: No to mamy forum :)

a jak chce wysłac to w tym prostokącie wsjo pisze:)???ale super Jedrula:) moon spell to moze marta

Offline

 

#15 2007-02-15 14:51:01

gwiazdaa1

Licencjat

Zarejestrowany: 2007-02-06
Posty: 44
Punktów :   

Re: No to mamy forum :)

A mi się wydaje że Kinga Marta by wilków nie umieszczała w obrazku =D Karolina nie ma czasu pewnie teraz na kompie siedzieć A Marianek pewnie jeszcze nie wie o forum Więc jak znam grupę to stawiam na KINIE

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.resocjalizacja2009uj.pun.pl www.polaczki.pun.pl www.podgorna.pun.pl www.studniowka2011.pun.pl www.kungfu-panda.pun.pl