Forum Starej dobrej grupy pierwszej :-)


#1 2007-11-06 11:11:20

gwiazdaa1

Licencjat

Zarejestrowany: 2007-02-06
Posty: 44
Punktów :   

NAJWAŻNIEJSZE CHWILE V roku

TO
OSTATNI
JEST
ROK
WASZ

Offline

 

#2 2007-11-06 11:25:13

januszeKULT

Administrator

710606
Skąd: Ruda Śląska
Zarejestrowany: 2007-02-06
Posty: 47
Punktów :   
WWW

Re: NAJWAŻNIEJSZE CHWILE V roku

TO
NA
SOCZEK
TRZEBA
IŚĆ


Porównaj to z Nami, CZARNYCH SŁOŃC milionami
                                   "Czarne Słońca" - KULT

Offline

 

#3 2007-11-06 17:33:58

Wić

Licencjat

2862815
Zarejestrowany: 2007-02-06
Posty: 46
Punktów :   

Re: NAJWAŻNIEJSZE CHWILE V roku

buuuu
ja se z tym poradzic ni potrafie
i bardzo za Wami tesknia
nastepny pazdziernik juz nie bedzie oznaczal poczatku semestru

ciesza sie ze tu ktos jeszcze zyje na forum kochana madzinka:) ciesza sie ze wrocilas <przytul> i kochany dzendrek, z ktorym sie ciagle mijam:(
chcialak cos oglosic!!!
bo sie strasznie za Wami wszystkimi stesknilam:( nie wiek jak Wy to odczuwacie ale zdaje sobie sprawe ze ja tu a Wy w kochanym sosno i sie wogole nie widujemy i to ostatni w Naszym zyciu semestr zimowy i ostatnie wyklady.. i strasznie amm ochote troche z Wami poprzebywac posiedziec na wykladzie jakims pogadac posmiac i wogole.. i mam nadzizje ze to kogos zmotywuje-coby sie spotkac ze wszystkimi bo domyslam sie ze tez  sie nie widujecie ...a wiec... postanowilam pojechac na 3 dniowa wycieczke na zaglebie;) do sosnowca:) we wtorek 20 listopada przyjada a zmyja sie w czwartkowe przedpoludnie.. i wogole tak smutno bo jak coroku byla impreza urodzinowa dzendrka ktora ze tak powiem byla jedyna pewna impreza w roku ze tak ladnie sie zbieralismy.. a w tym roku jej nie bylo to sie tak smutno zrobilo i nie ma motoru i organizacji coby sie spotkac.. tak wiec w porozumieniu z karolinka, ktora przygarnie kropka oglaszam wszem i wobec ze w SRODE  21 LISTOPADA robimy u karolin na asystencie ( dumnie brzmi;) IMPREZE popijawe pogadanke jak kto woli pod tytulem SPOTKANIE inauguracyjne ( nie wiem czy dobrze napisalam to slowo bo nalezy ono do grupy tych trudnych slow tak wiec wracajac spotkanie (i tu trudne slowo) Ostatniego Naszego Wspolnego Semestru Zimowego !!! jak kto woli moze se to podpiac po andrzejki czy cus i przyniesc po jakims jednym czipsiku czy ciasteczku to sie nam bedzie lepiej wrozby robilo ;)wiec kto sie nie zjawi to jego sprawa ale to bedzie idelany dowod na to jak beda sie nam udawac wspolne spotkania po studiach.. (zabrzmialo jak grozba..a to juz tak tuz tuz... no to chyba tyle tak wiec mysle do zobaczenia wkrotce bo sie zoabczym z Wami musze bo mnie nostalgia i starosc Vroczna dopada ;]

Ostatnio edytowany przez Wić (2007-11-06 17:56:48)

Offline

 

#4 2007-11-06 18:57:17

Martha

Student

Zarejestrowany: 2007-02-21
Posty: 2
Punktów :   

Re: NAJWAŻNIEJSZE CHWILE V roku

Kochany Witku!!! Super pomysł oby było nas jak najwięcej Pozdrawiam

P.S. Doszły mnie słuchy że jutro po zajecieciach idziemy na piwko. Czy to prawda??

Buziaki

Offline

 

#5 2007-11-06 23:30:27

gwiazdaa1

Licencjat

Zarejestrowany: 2007-02-06
Posty: 44
Punktów :   

Re: NAJWAŻNIEJSZE CHWILE V roku

Ja SIĘ PISZE NA TO . WYPAS BĘDZIE WITEK A WIĘC: BĘDĘ NA WITKU_PRZYGARNIJ KROPKA
Ale to smiesznie napisałaś Jakąś parapetówe 3ba zrobic zanim się karolina wyprowadzi i andrzejki zanim miną i bal przebierańców zanim  w ogole jest!

I tak. potwierdzam że jutro piwko.

Kto bedzie niech będzie, a reszta jak chce


I pojutrze tez potwierdzam że jest piwko .

Kogo nie będzie niech nie będzie ale kto chce niech będzie



.


Ostatnio edytowany przez gwiazdaa1 (2007-11-06 23:31:12)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.kungfu-panda.pun.pl www.podgorna.pun.pl www.studniowka2011.pun.pl www.polaczki.pun.pl www.agrogames.pun.pl