Forum Starej dobrej grupy pierwszej :-)


#1 2007-02-07 19:45:08

sArEnKa

Student

Skąd: RYBNA:)
Zarejestrowany: 2007-02-07
Posty: 15
Punktów :   

Mój pierwszy raz...tzn post;)

W związku z tym że nadeszła wiekopomna chwila ( czytaj:Ferie) zrobiło mi sie żal żylety i tego ze tutaj nikt nic nie pisze:( Tak sie odpłacacie matce żywicielce??????!!!!!!!!!!A tak na powaznie to dołączam sie do tych wszystkich którzy sa pod wielkim (jak serce Januszka) wrażeniem tego forum:)Super pomysł, nie mówiąc juz o zdjęciach u góry-sa genialne:) Pozdrowienia dla wszystkich pierwszogrupowiczów z rybniańskiego raju:) CMOKICMOKICMOKICMOKICMOKI

Offline

 

#2 2007-02-08 14:29:33

gosia

Licencjat

Zarejestrowany: 2007-02-06
Posty: 25
Punktów :   

Re: Mój pierwszy raz...tzn post;)

Ej nieee... Sara!!
Robimy składke na leczenie koleżanki Chmielewskiej - ja wszystko rozumiem, ale Żyleta Twoją Matką? Łał - Psychoza jakaś?
Ja tam nie wiem ale moja Mama to inaczej trochę wygląda i obiady chociaż czasem gotuje.

Offline

 

#3 2007-02-08 16:20:56

sArEnKa

Student

Skąd: RYBNA:)
Zarejestrowany: 2007-02-07
Posty: 15
Punktów :   

Re: Mój pierwszy raz...tzn post;)

[color=red]Oj, widze , że kolezanka Wistuba nie zrozumiała tej nad wyraz zrozumiałej aluzji;);)Ale tak na powaznie to  kto Przyjmował Cie pod swoje skrzydła przez ostatnie 3,5 roku gdy padało i wiało? Kto woził Cie na 18 piętro byś mogła podziwiać widoki;) Kto dał Ci wygodne krzesło i swój kąt ...na auli;) A tak juz w ogóle to z kim bys teraz sobie tak miło "forumowała" gdyby nie zyleta? A tak masz niepowtarzalna okazję choc na moment przenieść sie w piekne okolice rybniańskich lasów, bo jak to czytasz, to tak jakbyc tu była... Ale zacztynam schizować, co nie?;)Ale to wszystko przez tą jutrzejsza powtórke u Jankowskiego:( Olaboga, ide sie uczyć:) Buziaczki dla Ciebie Gosieńko i dlacałej reszty:*

Offline

 

#4 2007-02-12 08:28:04

gosia

Licencjat

Zarejestrowany: 2007-02-06
Posty: 25
Punktów :   

Re: Mój pierwszy raz...tzn post;)

Przygnieciona argumentami: No dooobra przepraszam Matko Żyleto
ale -
"Kto woził Cie na 18 piętro byś mogła podziwiać widoki"
hehe... To chyba jest ostatnia rzecz do której słuzy 18...
Mam nadzieje, że zabiliście Jankowskiego swoja wiedza

Offline

 

#5 2007-02-15 16:25:56

Marian

Student

2764172
Zarejestrowany: 2007-02-15
Posty: 15
Punktów :   

Re: Mój pierwszy raz...tzn post;)

Fajnie się wypowiadacie o moim przeznaczeniu
Co jak co ale te o pietro bedzie się wam kojarzyło z ciekawymi ludzmi
Weźmy taką Andzie - kto jest tak uupierdliwy jak ona - NIKT
a Jurek- wszystko wie, wszystko wypyta ale Andzie to ledwo widzi przez te denka
albo ta z politycznej jak jej tam jakoś było- zmieszanie Jurka z Andzią- niemożliwe staje się możliwe
I co ?? Na którym piętrze jest taka śmietanka
Będziecie długo wspominali te 18, one też o nas nie zapomnii
Wszystko wszystkim ale jest .
wkońcu mi przypomniało że jestem na  studiach a nie na 5 letniej popijawie

Offline

 

#6 2007-02-16 18:43:17

gosia

Licencjat

Zarejestrowany: 2007-02-06
Posty: 25
Punktów :   

Re: Mój pierwszy raz...tzn post;)

Żyleta Matką Sary, a 18 przeznaczeniem Mariana hehe
i jeszcze Petryszyn Marianku - nie zapominaj o dowódcy Drużyny Actimela
i Dusiu - Rolnik Myśliciel, i Szalona Alicja
faktycznie śmietanka - cream de la cream
"Będziecie długo wspominali te 18, one też o nas nie zapomnii" - ale to już brzmi jak groźba, będziemy sobie musieli zrobić plastykę twarzy po tych studiach, zmienić nazwisko imię i wyemigrować do Hondurasu, albo na Wyspy Kergulena ewentualnie do końca życia uciekać i kryć się po amazońskiej puszczy...

Offline

 

#7 2007-02-17 19:35:05

Marian

Student

2764172
Zarejestrowany: 2007-02-15
Posty: 15
Punktów :   

Re: Mój pierwszy raz...tzn post;)

Gosieńko ja tylko wymienilem co poniektóre gwiazdy z 18
A co do groźby to Andzie na bank o sas nie zapomni z kantorową również- ale mała mi raczyj nie bedzie nas szukac po Kergulena, ale w świetokrzyskim to radził bym sie nikomu nie pokazywac , bo pieron wi ile tam je takich małych karłów:einstein:, jeszcze to na spokojnego człowieczka napadnie, takimi hasłemi go obrzuci że się przez pół roku nie połapie o co chodzi  i tylko to na psyche mu to siądzie

Offline

 

#8 2007-02-18 12:02:02

januszeKULT

Administrator

710606
Skąd: Ruda Śląska
Zarejestrowany: 2007-02-06
Posty: 47
Punktów :   
WWW

Re: Mój pierwszy raz...tzn post;)

Ferie, ferie i po feriach jakos tak sie zlozylo ze to juz dzis mamy niedziele i matka zywicielka, zyleta czy jak kto ja tam bedzie zwal od jutra zdaje sie znow Nas wzywa. Ja tam po chlodnej analizie planu jestem zadowolony prawie same turystyczne przedmioty mam a zajec wcale nie tak duzo przezyje sie Dzis pikna pogoda wiec korzystamy z ostatniego dnia tych letnich ferii papapa dozobaczenia w (nie)wirtualnej rzeczywistosci


Porównaj to z Nami, CZARNYCH SŁOŃC milionami
                                   "Czarne Słońca" - KULT

Offline

 

#9 2007-02-20 22:31:20

sArEnKa

Student

Skąd: RYBNA:)
Zarejestrowany: 2007-02-07
Posty: 15
Punktów :   

Re: Mój pierwszy raz...tzn post;)

Witojcie Kochani:) Ale zamieszanie w tym pierwszym tygodniu nowego semstru, prawda? Jak juz na coś jechałam to Jędrek dzwoni .że mam sie wracac bo jedenak tego nie ma, a to czego miało nie byc jednak było... Nauczeni wczesniejszymi doswiadczeniami powinnismy w tym pierwszym tygodniu wybrac sie w ...góry a nie na Żylete;);)To może juz teraz umówmy sie na pierwszy tydzień października że żadna nasza stopa nie posatnie na Bedzińskiej 60 tylko na Babiej lub Pilsku:) Miłego studiowania kochani drugosemestrowcy:)

P.S. Powodzenia dla Kaśki:)Trzymaj sie w tym Wrocławiu:)Juz teraz zazdroscimy Ci tego święższego powietrza, spacerów po starym miescie i niezapomninych chwil we wrocłwskich knajpkach:) Uściski...

Offline

 

#10 2007-02-20 23:00:41

Wić

Licencjat

2862815
Zarejestrowany: 2007-02-06
Posty: 46
Punktów :   

Re: Mój pierwszy raz...tzn post;)

a dziekuje ale osobiscie mi bedziesz mogla zyczyc powodzenia.. bo juz jutro.. przybede na ukochany slask na dwa dni by nabrac duuuuuzego wdechu by zachlysnac sie powietrzem przed wyjazdem .. by napatrzec sie na ta mą matke zywicielke zylete;] by dodala mi odwagi

Offline

 

#11 2007-02-21 21:59:04

gwiazdaa1

Licencjat

Zarejestrowany: 2007-02-06
Posty: 44
Punktów :   

Re: Mój pierwszy raz...tzn post;)

SAra! ja to się nauczyłam telepatycznie porozumiewać z matką Ż. i na zajęciach które w ostatniej chwili odwoływali poprostu się nie zjawiałam Trzeba mieć nosa .. alebo wiedzieć kiedy ci się chce spać to zawsze działa.
Na forumik weszłam rekreacyjnie sprawdzić co się dzieje, "zachłysnąć sie powietrzem" i wracam do nauki BabciaPulińcia szybciej niżby się ktokolwiek spodziewał ogłosiła termin popraweczki i obudziłyśmy sie z Dorot "z ręką w nocniku" 
Trzymac kciuki za nas!

Offline

 

#12 2007-02-23 22:16:53

sArEnKa

Student

Skąd: RYBNA:)
Zarejestrowany: 2007-02-07
Posty: 15
Punktów :   

Re: Mój pierwszy raz...tzn post;)

Co powiesz Madziu na zamianę nosów? A kiedy macie miłą pogawędkę przy kawce z Babcia Pulinowa??? Trzymiemy kciuki!!!!! W tym przypadku mój nos mi mówi że wyjdziecie od Niej z pieknymi piateczkami:):)Buziaki:*

Offline

 

#13 2007-02-23 22:30:29

januszeKULT

Administrator

710606
Skąd: Ruda Śląska
Zarejestrowany: 2007-02-06
Posty: 47
Punktów :   
WWW

Re: Mój pierwszy raz...tzn post;)

Oj chyba wtopa Mamuska:) Dziewczynki juz dzis byly u pulinowej wyszly z czworeczkami pelne szczescia


Porównaj to z Nami, CZARNYCH SŁOŃC milionami
                                   "Czarne Słońca" - KULT

Offline

 

#14 2007-02-24 11:09:43

sArEnKa

Student

Skąd: RYBNA:)
Zarejestrowany: 2007-02-07
Posty: 15
Punktów :   

Re: Mój pierwszy raz...tzn post;)

Jaka tam wtopa? Najważniejsze że juz sa po... SUPER:) Graulacje Laseczki:):)Miłego weekandu wszystkim zycze i pozdrawiam z rybniańskiej krainy snów;)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.animenarutogame.pun.pl www.missbimbo.pun.pl www.swiat-monstrum.pun.pl www.kmb.pun.pl www.sweetszatan.pun.pl