Forum Starej dobrej grupy pierwszej :-)

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2007-02-14 19:43:50

gwiazdaa1

Licencjat

Zarejestrowany: 2007-02-06
Posty: 44
Punktów :   

NieSpODZiewajKA

Odkryłam że pod naszym logiem a nad postami obok WYLOGUJ i WiADOMOŚCI jest jakas galeria ale oczywiście nic tam nie ma   Oczywiście nie wiem jak tam sie cos dodaje          Ale z okazji dnia dzisiejszego, z okazji swięta którego NIE LUBIEM bo jest :

A.) beznadziejnie komercyjne
B.) absolutnie nie polskie
C.)   i w ogóle bee... 
ALE WAS LUBIE WIĘC ... Wykaże się znajomoscią wklejania zdjęć do ForUM

DLATEgO ZAłożYŁAm TEN TEMAT jejeje
UWAGA =) 

                                           http://img113.imageshack.us/img113/7282/niespodziewajkacg0.jpg

                                         ... BO KTO WAS POKOCHA TAK JAK JA ???


Jak ktos nie umie przeczytać tego tam napisu obok mego serduszka =D To niech zapyta januszka o co chodzi Ale mysle że z lupą nie bedzie problemu odczytac Zresztą Ci co wiedzą to wiedzą A serce jest FOR wszystKIcH was :-*

Ostatnio edytowany przez gwiazdaa1 (2007-02-14 20:33:10)

Offline

 

#2 2007-02-15 08:33:20

gosia

Licencjat

Zarejestrowany: 2007-02-06
Posty: 25
Punktów :   

Re: NieSpODZiewajKA

Offline

 

#3 2007-04-02 00:27:41

gwiazdaa1

Licencjat

Zarejestrowany: 2007-02-06
Posty: 44
Punktów :   

Re: NieSpODZiewajKA

hehe no pewnie Kinia !
DRUGIEJ TAKIEJ NIE MA NIGDZIE

Offline

 

#4 2007-04-02 23:22:27

Kangurzątko

Student

Zarejestrowany: 2007-03-22
Posty: 3
Punktów :   

Re: NieSpODZiewajKA

jupi jupi jeje wreszcie mnie system na forum wpuścił bo jakos mnie tam nie chciał albo to byl odgórnie ustalony pisek tych co antypodów nie lubią no to chwilowo z tąd wykicuję

Offline

 

#5 2007-04-05 12:10:29

Wić

Licencjat

2862815
Zarejestrowany: 2007-02-06
Posty: 46
Punktów :   

Re: NieSpODZiewajKA

pikna galeria ! pierwszy raz ja otworzylam i sie jedrku madzinko i grazynko wzruszylak;) gratuluje tworczosci pomyslowosci i wogole;)panna jest urocza nigdy wczesniej nie wygladalam tak slodko;)nie mowiac juz o tabulku i tym pozytywnym lwie;)pikne zdjecie dodane przez kinge tez musze pochwalic
P.S. a tak apropo jestem wlasnie na wschodzie i przejezdzalam przez kato i myslowice i Wam machalam ale nikt mi nie odmachal:/ no nic jakby kto by chcial na zywca mi pomachac i zoabczyc starego witka wedrowniczka to po Swietach w czwartek lub w piatek ale raczej w czwartek zawitam do sosno.. no to tyle adios amigos ;] a raczej !Hasta luego !

Offline

 

#6 2007-04-11 02:51:43

gwiazdaa1

Licencjat

Zarejestrowany: 2007-02-06
Posty: 44
Punktów :   

Re: NieSpODZiewajKA

OOoo Witek zabędziesz na Pogoń !!! Ja niestety tak jak juz zapewne wiesz... wygrałam na swięta wycieczke do hotelu pieciogwiazdkowego na Karaibach i się objadam tu pysznościami wielkanocnymi, kąpę się w słońcu, biegam po plaży, tylko zmiana czasu mi nie służy I niestety nie zdążę wrócić na czas Twojego pobytu
Ale za to bal geografa coraz bliżej wtedy juz powinnam byc bo bilet powrotny mam tak zabookowany.
Także trzymaj się Wituś i do zobaczenia wkrótce!

hambula sekuhija sucharek!

Co po karaibsku znaczy : "Niech słoneczko świeci i ja też Cie pozdrawiam"

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.arena-naruto.pun.pl www.kardiologiadziecieca.pun.pl www.speedwaymenager.pun.pl www.motocykl.pun.pl www.mozepiwko.pun.pl