Forum Starej dobrej grupy pierwszej :-)


#1 2008-03-05 00:19:32

januszeKULT

Administrator

710606
Skąd: Ruda Śląska
Zarejestrowany: 2007-02-06
Posty: 47
Punktów :   
WWW

Dinusie i inne z tamtej epoki ;-)

Dzis a wlasciwie to juz chyba wczoraj Grazynek rozszalal sie i w wyraznie widocznej tesknocie tym razem to Ona zabawila sie w paparazzi Efekty Jej radosnej tworczosci wrzucilem juz do forumowej galerii. Niestety ze wzgledu na ten natlok zajec to juz niektorych nawet nie widzimy to przynajmniej przez fotki mozna sobie przypomniec niektorych ludkow albo zobaczyc jak sie zmienili ;-) Ja dzis bylem na zylecie i musze powiedziec ze mimo tego natloku i tak ku memu zdzwieniu spotkalem troche ludkow byla Pani Grazyna, Pani Karolina, Pani Gosia W., Pani Kinga O., Pan Marian ;-) a no i nawet ta druga Gosia ale moze tu pomilcze
Pozdrawiam ludki przedwiosennie


Porównaj to z Nami, CZARNYCH SŁOŃC milionami
                                   "Czarne Słońca" - KULT

Offline

 

#2 2008-03-06 15:51:35

dorott

Student

5344632
Skąd: jaworzynka
Zarejestrowany: 2007-02-06
Posty: 15
Punktów :   

Re: Dinusie i inne z tamtej epoki ;-)

fajne zdjatka, fajnie jest znow Was zobaczyc ;] wzruszylam sie...  aaa i mam nadzieje ze dinusie nie sa studentozerne choc chyba ktorys odgryzl polowe januszKa!


______________________________________________________________

hej Łochodzito heej góra wiesioło, a z tej Łochodzitej gdoś na mnie woło...
______________________________________________________________

Offline

 

#3 2008-03-06 23:57:14

sArEnKa

Student

Skąd: RYBNA:)
Zarejestrowany: 2007-02-07
Posty: 15
Punktów :   

Re: Dinusie i inne z tamtej epoki ;-)

Witajcie:)Masz racje Dorotko, że ze wzruszeniem ogląda sie te zdjecia... tak nagle skończył sie te studia:( Bo dla mnie sie juz skończyły, no bo siedzenie w domu i jedna wizyta u Niedzwiadka, żeby zobaczył
efekty pisania pracy to zdecydowanie za mało:( Mam nadzieje że spotkamy sie wszyscy na balu geografa!!! We wczesniejszych latach nie dane mi było iść, ale mam nadzieje że teraz nic nie stanie na przeszkodzie:)
Zycze Wam wszystkim weny przy pisaniu mgr ( szczególnie tym na 18-stym pietrze:))
Pozdrowienia dla tych co dalego i co blisko!!!!Tez za Wami tęsknie i szkoda że tak daleko mamy do siebie:(:(ściskam Was wszystkich bardzo mocno:)

Offline

 

#4 2008-03-08 11:52:03

mika

Student

Zarejestrowany: 2007-02-15
Posty: 4
Punktów :   

Re: Dinusie i inne z tamtej epoki ;-)

ojej ale dawno tu nie bylam!Sara jak fajnie ze ktos o nas jeszcze pamieta!w imieniu 18 pietra(czyli ja i Marianek)mowimy "nie dzieki"!pozdr wszytskich i wielkie buziaki

Offline

 

#5 2008-03-08 12:57:09

sivuz

Student

1318173
Zarejestrowany: 2007-02-09
Posty: 5
Punktów :   

Re: Dinusie i inne z tamtej epoki ;-)

ja czasem tez bywam na wydziale, ciesze sie że moge podyskutować z ludzmi dłużej niż 20sekund, ale smuci mnie to że niktórzy z naszej grupy nie znajda 5min.. ale tak to jest że ludzie sie zmieniają, a nalezy sie cieszyc z tych którzy są dokoła i tym którym zależy na kontakcie:)

Offline

 

#6 2008-04-18 01:42:06

dorott

Student

5344632
Skąd: jaworzynka
Zarejestrowany: 2007-02-06
Posty: 15
Punktów :   

Re: Dinusie i inne z tamtej epoki ;-)

co tam ludziatka u Was slychac??? jak idzie pisanie prac?czy juz raczej kaczenie...
Pozdrawiam Was goraco i sciskam mocno, tesknie
Bawcie sie dobrze na Balu Geografa!!!
Buzka od dorott


______________________________________________________________

hej Łochodzito heej góra wiesioło, a z tej Łochodzitej gdoś na mnie woło...
______________________________________________________________

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.talesofpirates.pun.pl www.bud2010sggw.pun.pl www.gronckyrecords.pun.pl www.arkadia.pun.pl www.painthorse.pun.pl