Forum Starej dobrej grupy pierwszej :-)


  • Index
  •  » Inne ;-)
  •  » Jest!! 100tny post jest moj - glupi to ma szczescie :P

#1 2007-04-06 16:42:27

gosia

Licencjat

Zarejestrowany: 2007-02-06
Posty: 25
Punktów :   

Jest!! 100tny post jest moj - glupi to ma szczescie :P

to kto mial stawiac to piwo??

Offline

 

#2 2007-04-08 15:24:11

januszeKULT

Administrator

710606
Skąd: Ruda Śląska
Zarejestrowany: 2007-02-06
Posty: 47
Punktów :   
WWW

Re: Jest!! 100tny post jest moj - glupi to ma szczescie :P

Z tego co pamietam to Gosia W. wyszla z takim pomyslem wiec chyba musisz sie do Niej zwrocic


Porównaj to z Nami, CZARNYCH SŁOŃC milionami
                                   "Czarne Słońca" - KULT

Offline

 

#3 2007-04-11 19:30:20

gosia

Licencjat

Zarejestrowany: 2007-02-06
Posty: 25
Punktów :   

Re: Jest!! 100tny post jest moj - glupi to ma szczescie :P

januszeKULT napisał:

Z tego co pamietam to Gosia W. wyszla z takim pomyslem wiec chyba musisz sie do Niej zwrocic

Z tego co ja pamietam niejaki januszeKULT - zalozyciel i admin tutejszego forum swego czasu napisal:
"Dojde do tego kto bedzie autorem setnego bez obaw (jesli to bede ja  to zalicze 101 :] )"
no to ja zrozumialam, ze januszeKULT stawia ;P i tyle - trzeba uwazac na to co sie pisze
bo bez zartow, ja specjalnie skrocilam swoj pobyt za poludniowa granica, biegiem pedzilam do domu i pierwsze co to wlaczylam forum, bo mialam takie przeczucie, ze ten 100tny post to juz...
a ty mi teraz ze sobie mam sama piwo postawic, a fe!

Offline

 

#4 2007-04-11 19:35:47

januszeKULT

Administrator

710606
Skąd: Ruda Śląska
Zarejestrowany: 2007-02-06
Posty: 47
Punktów :   
WWW

Re: Jest!! 100tny post jest moj - glupi to ma szczescie :P

No tak nie dosc ze chcialem byc pomocny i odpowiadam grzecznie i z pokora na siskie pytania to teraz mnie tu jeszcze sie wkreca w sponsorowanie ;( chlip chlip bede plakal...


Porównaj to z Nami, CZARNYCH SŁOŃC milionami
                                   "Czarne Słońca" - KULT

Offline

 

#5 2007-04-11 23:29:10

gwiazdaa1

Licencjat

Zarejestrowany: 2007-02-06
Posty: 44
Punktów :   

Re: Jest!! 100tny post jest moj - glupi to ma szczescie :P

PIWO SPOKO NA BALU WYPIJEMY GOSIA! SAME SOBIE ZASPONSORUJEMY JA JAKO LICENCJAT TEGO FORUM TY JAKO ŻE MASZ PRZECZUCIA DOBRE

JUZ SETNY POST A JA MOGE POWIEDZIEĆ ŻE PODOBA MI SIE TO FORUM >>> i musze sie przyznac że na krzynke grupowa to juz żadko bardzo zagladam
Co niektórzy jeszcze sie obijają i piszą czasami tylko albo wcale... No ale mam nadzieje że sie poprawią BUŹKI

Offline

 

#6 2007-04-15 15:32:42

gosia

Licencjat

Zarejestrowany: 2007-02-06
Posty: 25
Punktów :   

Re: Jest!! 100tny post jest moj - glupi to ma szczescie :P

januszeKULT napisał:

No tak nie dosc ze chcialem byc pomocny i odpowiadam grzecznie i z pokora na siskie pytania to teraz mnie tu jeszcze sie wkreca w sponsorowanie ;( chlip chlip bede plakal...

a płacz sobie trzeba ponosic odpowiedzialnosc - zycie jest okrutne
nie zwzruszylam sie wcale mimo tekstu boldem - ale mozesz probowac dalej

a Madzinka ma racje same sobie postawimy i tyle laski bez!
Madziu jak zdrowko?

Aaa i jeszcze mi sie przypomnialo a propos BALU wlasnie: nie masz moze pozyczyc jakiejs czarnej bluzeczki, bo poszukuje i doszukac sie nie moge niczego fajnego

Offline

 

#7 2007-04-15 19:55:52

januszeKULT

Administrator

710606
Skąd: Ruda Śląska
Zarejestrowany: 2007-02-06
Posty: 47
Punktów :   
WWW

Re: Jest!! 100tny post jest moj - glupi to ma szczescie :P

Ze zycie jest okrutne to wiem nie zwzruszylas sie, dobrze ze przynajmniej ze nic nie zwrocilas (ja tez jestem okrutny jak zycie ) A piwko tak na boku moze bym i postawil... ale spotkac sie grupowo heh to chyba graniczy z cudem...i to jest dopiero...ZYCIE...


Porównaj to z Nami, CZARNYCH SŁOŃC milionami
                                   "Czarne Słońca" - KULT

Offline

 

#8 2007-04-16 12:03:15

sArEnKa

Student

Skąd: RYBNA:)
Zarejestrowany: 2007-02-07
Posty: 15
Punktów :   

Re: Jest!! 100tny post jest moj - glupi to ma szczescie :P

Żebyście sie więcej nie kłócili o to piwo i dały spokój naszemu biednemu administratorowi, i tak w ogóle w ramach pieknego dzionka, zapodam Wam kawał:

           Student przychodzi do sklepu i pyta sie czy jest cukier w kostkach? Na co ekspedientka, że nie
           ma. Student ponownie pyta: a czy sa jakies inne tanie bombonierki? :HAHAHAHAHA
           HIHIHIHIHAHAHahah:)


I jeszcze jeden, taki z tych głupich:

          spotyka sie dwóch kolegó, jeden do drugiego:
                                 -"zakładam z kolegami kwartet"
          Ten drugi pyta:  - "tak, a ilu Was bedzie?
                                  -  " trzech"
                                 - "super, a kto?"
                                 -" ja i mój brat"
                                - " o, to ty masz brata?"
                                 - "nie, a czemu pytasz?"
:HIHIHIHIHHAHAHAHAHAHAHAHIHIH:)

Offline

 

#9 2007-04-16 19:41:07

gosia

Licencjat

Zarejestrowany: 2007-02-06
Posty: 25
Punktów :   

Re: Jest!! 100tny post jest moj - glupi to ma szczescie :P

sArEnKa napisał:

Żebyście sie więcej nie kłócili o to piwo i dały spokój naszemu biednemu administratorowi

obronczyni Januszkow sie znalazla dorosly jest sam sie umie tlumaczyc, a nawet jak sie okazalo atakowac hehe...

przyznaj sie Sara: w oczy kluje ten madziowy licencjat i postanowilas nadganiac dowcipami

a dzien niepiekny bo zaliczenie z kolondra mielismy i zadne dowcipy tego ni zastapia ;(

Offline

 

#10 2007-04-17 21:48:56

sArEnKa

Student

Skąd: RYBNA:)
Zarejestrowany: 2007-02-07
Posty: 15
Punktów :   

Re: Jest!! 100tny post jest moj - glupi to ma szczescie :P

Jaki licencjat? o co chodzi? No co Ty, ja??? No wiesz???O takie rzeczy mnie oskarżać????Boga sie kobieto nie boisz albo co?? a jeśli chodzi o kolondre to ciekawe jak wyglądaja liscie na zdjęciach satelitarnych? Na pewno poszło Wam lepiej niż myslicie:) A tak zmieniając temat, to jak tam przygotowania do balu? Idzie ktos jeszcze oprócz Ciebie i Madzi? Pozdrawiam cieplutko:)

Offline

 

#11 2007-04-17 23:52:07

gwiazdaa1

Licencjat

Zarejestrowany: 2007-02-06
Posty: 44
Punktów :   

Re: Jest!! 100tny post jest moj - glupi to ma szczescie :P

oo.. widze ze tu prężnie rozwija sie nowy temat pt . BAL GEOGRAFA może by załozyc takowy ? Ja nie umiem .. a może umiem ale wole juz tu pisać

Gosiu ... bluzek czarnych mam jakieś ... sie skombinuje... sama tez będę musiała jakąś specjal załozyć bo po pobraniu krwi mam siniaka na pół ręki ahh... Dylematy balowe
Mam nadzieje że do balu wszystko mi się zagoi bo jak narazie jest fatal. NAJWYŻEJ DZIURAWA PÓJDE

Offline

 

#12 2007-04-24 02:00:25

Wić

Licencjat

2862815
Zarejestrowany: 2007-02-06
Posty: 46
Punktów :   

Re: Jest!! 100tny post jest moj - glupi to ma szczescie :P

hehe nie widzac uprzednio Twego genialnego pomysla sama genialnie i telepatycznie zalozylam takowy temat hehe o tytule bal ooo i jak juz o bluzkach gadamy to by mi sie przydala jakas torebeczka mala czarna bo buty mam czarne a sukienke brazowa.. wiec cos na nia tez by sie zdalo co by sie wyrownala ta czern z tym brazem i kwiestia jeszcze co pijemy..? pomyslcie dziolszki cos takiego racjonalnego..;)co by to wodka z redbullem nie byla

Offline

 
  • Index
  •  » Inne ;-)
  •  » Jest!! 100tny post jest moj - glupi to ma szczescie :P

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.resocjalizacja2009uj.pun.pl www.polaczki.pun.pl www.agrogames.pun.pl www.studniowka2011.pun.pl www.podgorna.pun.pl