Forum Starej dobrej grupy pierwszej :-)

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2007-03-16 14:31:05

januszeKULT

Administrator

710606
Skąd: Ruda Śląska
Zarejestrowany: 2007-02-06
Posty: 47
Punktów :   
WWW

Rangi

Wpadlo misie na taki pomysl przy rozmowkach z Madzinka (hehe jak co znowu zwale na Nia ) Zeby tu troszke zachecic do wiekszej aktywnosci na forum zeby wykorzystac tzw. forumowe rangi Dla nieswiadomych wedrowniczkow po forum to taka opcja ktora ukazuje Nam aktywnosc forumowiczow :] Niestety na wielu forach naduzywane ale nawet jesli u Nas ktos by sie rozpisal w zbyt wielkie ilosci postow to chyba o to chodzi :] Jak to wyglada w szczegolach...w Waszych profilach pod nickiem Widnial do tej pory napis - student - wczesniej zas uzytkownik Po napisaniu przez kogos 20 postow zmieni sie to w napisik licencjat po 50 w magistra...itd Mam nadzieje ze tu na forum jeszcze przed obronami bedziemy mieli samych forumowych magistrow a kto wie moze i lepiej Poki co zachecam do wypowiedzi tych szczerych i troszke mniej zeby nadgonic do tytulow uzyskanych przed niecalym rokiem No to ja sie naprodukowalem A tak na boczku to najblizej tytulu licencjata jest Pani Madzinka :] Mam nadzieje ze pomysl przypadnie do gustu Do nastepnego spotkania albo postu
Pozdrawiam ciepltuko


Porównaj to z Nami, CZARNYCH SŁOŃC milionami
                                   "Czarne Słońca" - KULT

Offline

 

#2 2007-03-16 23:37:29

Wić

Licencjat

2862815
Zarejestrowany: 2007-02-06
Posty: 46
Punktów :   

Re: Rangi

a dostaje sie za to jakas nagrode???;)to ja chce miec tytul licencjata!!;] i zaraz przegonie madzinke;]a apropo najmniejszej ilosci postow..to chyba nasza mala ptynuta gdzies sie zapodziala w innych nutach i sie lognela tylko i nic do nas na naszym forum nie napisala ani 1 posta..! (chyba ze gdzies przeoczylam)aaa i o mnie zapomniala bo nawet nie szarpnie sie zeby napisac.. ale pewnie jej nie pasuje jakby kto wiedzial co tam u niej ciekawego to moja komorka moj mejl i moje gadu ma drzwi szeroko otwarte i pragnie jakis informacji o kim kolwiek..to tyle..post napisany to moge udac sie na me legowisko by w obieciach mego misia utopic sie w slodkim namietnym snie ciumki dla Was:*

Offline

 

#3 2007-03-17 11:15:21

Marian

Student

2764172
Zarejestrowany: 2007-02-15
Posty: 15
Punktów :   

Re: Rangi

wszystko do wszystkiego, ale ja mam pytanie czy ktoś wie jak się galerię uaktywnia, by cosik tam dodac??

Offline

 

#4 2007-03-18 20:38:33

januszeKULT

Administrator

710606
Skąd: Ruda Śląska
Zarejestrowany: 2007-02-06
Posty: 47
Punktów :   
WWW

Re: Rangi

Juz zrobione Marianku do galerii mozna wrzucac, mialbym jednak ogromna prosbe aby nie przesadzac z rozmiarami zdjec... jesli tylko mozna to zalecalbym przerobic na jak najmniejsza pojemnosc ja sam z mych foteczek w granicach 1,5mb robie zaledwie niecale 200kb. Na galerie zdecydowanie wystarcza by dostrzec wszelakie szczegoly tajemnych zdjec a oszczedzi to za pewne miejsce i cierpliwosc uzytkownikow ktorym dlugo ladujace sie foteczki za pewne mile nie beda... . Korzystajac z pisanego posta dementuje pogloski jako bym byl judaszem hehe... jak ktos zna piosenke o judaszu to za pewne wie o co biega :] (znam jeszcze pare osobek ktore uwazaja ze jednak nie wszystko jest na sprzedaz uffff ) Acha... dementuje tez powstale jeszcze 2 pogloski jako bym chodzil na solarium tego w zyciu nie zrobie podobnie jak nie przefarbuje sie na blond a no i drugiej pogloski ze te judaszowe farben lehre cus mnie zmienilo KULT zawsze na pierwszym miejscu dla mnie... ale jakos do tej pory nie doczekalem sie KULTowych bluz a pogoda taka ze w samych KULTowych koszulkach nie zawsze sie da biegac wiec bluza innego zespolu bliskiego sercu musi wystarczyc No to chyba tyle bo rozpisalem sie cus w tym poscie
Pozdrawiam cieplutko zyczac milego startu w zaczynajacy sie powoli tydzien


Porównaj to z Nami, CZARNYCH SŁOŃC milionami
                                   "Czarne Słońca" - KULT

Offline

 

#5 2007-03-20 15:36:07

gosia

Licencjat

Zarejestrowany: 2007-02-06
Posty: 25
Punktów :   

Re: Rangi

Dobre... teraz bedziemy wreszcie walczyc o wyksztalcenie
a co do nagród - to ja proponuje inna "zabawe": autor 100 postu na forum ma piwo gratis (tylko kto postawi?? jakis chetny sponsor? skladkowe?)
no ewentualnie moga byc wielkie brawa od biednych wspolstudentow - tylko czy te posty sie jakos numeruja? wiadomo ktory jest ktory w kolejnosci??

Ostatnio edytowany przez gosia (2007-03-20 15:44:04)

Offline

 

#6 2007-03-20 19:24:07

januszeKULT

Administrator

710606
Skąd: Ruda Śląska
Zarejestrowany: 2007-02-06
Posty: 47
Punktów :   
WWW

Re: Rangi

Tez dobry pomysl Gosiu wiesz jakos sie to nawet rozwinelo W tej chwili pisze 77ego posta czyli moge zalozyc ze pomysl z forum byl trafiony... bo pomyslmy ile trwaloby zanim w sumie napisalibysmy 77 kolejnych maili !!!!! Dojde do tego kto bedzie autorem setnego bez obaw (jesli to bede ja to zalicze 101 :] )
Pozdrawiam cieplutko
PS: Za tysieczny skrzynka ???
PS2: Ilosc postow wyswietla sie na glownej stronie forum w lewym dolnym rogu


Porównaj to z Nami, CZARNYCH SŁOŃC milionami
                                   "Czarne Słońca" - KULT

Offline

 

#7 2007-03-20 21:36:12

sArEnKa

Student

Skąd: RYBNA:)
Zarejestrowany: 2007-02-07
Posty: 15
Punktów :   

Re: Rangi

Rozgryzłam Cie Gosiu:) tak zagadujesz o piwku, o setnym poście...a tak na prawde piszesz (podobnie jak Jędrek i ja teraz) żeby napisać jak najwiekszą ilość postów i szybciutko zostać profesorem;);)Mam Was Smyki:)  A ja, wbrew temu co teraz sobie myslicie, pisze żeby złożyć Madziuni  życzenia urodzinowe:)
WWWWWWWWWWWWSSSSSSSSSSSSSSSSSSSZZZZZZZZZZZZZZZZZZZYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSTTTTTTTKKKKKKKKKKKKKIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEGGGGGGGGGGGGGGGGOOOOOOOOOOOOOO     NNNNNNNNNNNNNAAAAAAAAAAAAAAAAJJJJJJJJJJJJJJJJJLLLLLLLLLLLLLLLLEEEEEEEEEEEEEEEPPPPPPPPPPPPPPPPSSSSSSSSSSZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO:)

Offline

 

#8 2007-03-20 21:55:07

januszeKULT

Administrator

710606
Skąd: Ruda Śląska
Zarejestrowany: 2007-02-06
Posty: 47
Punktów :   
WWW

Re: Rangi

Mnie bys w to Sarenka nie wciagala moze... jakbys sie przyjrzala... u mnie widnieje pod nickiem Administrator i rangi mnie nie dotycza... jakbym tylko chcial moglbym sobie zamiast tego wpisac Dziekan albo Rektor Ja pisze mysle wystarczajaca ilosc postow i ladnie opiekuje sie forumem wiec nie potrzebuje zadnych motywacji
PS: Lookac do galerii na radosna tworczosc GEOEKOTURYSTOW


Porównaj to z Nami, CZARNYCH SŁOŃC milionami
                                   "Czarne Słońca" - KULT

Offline

 

#9 2007-03-21 22:26:40

gwiazdaa1

Licencjat

Zarejestrowany: 2007-02-06
Posty: 44
Punktów :   

Re: Rangi

o kurcze czytam tu pasta a tu zyczenia dla mnie Dzięki Sara JUż mi tyle życzeń naskładaliście że normalnie czuje sie taka super urodzinowa
Aha Super z tym podpisem przy kwiatuszku Sara   Musisz to opatentować i zawsze sie podpisywac prof. Sara i DJ Tomek TAkie wizytóweczki sobie wyprodukujcie pasuje jak znalazł :-) A kwiatuszek piekny - taki właśnie jak zawsze usmiechnięte od ciebie kwiatuszki

Chciałam odrazu w tym miejscu podziękować za prezenciki od Was Wszystkich:*
za przepiekne kwiatuszki za aniołeczka który ma juz swoje specjalne miejsce na półeczce i za Irlandie w książeczce Ktoś tak fajnie pomyslał że odrazu super mapka w srodku Tak specjal for mi
DZIĘKI DZIĘKI DZIĘKI JESTEŚCIE SUPER KOCHANI

Ostatnio edytowany przez gwiazdaa1 (2007-03-21 22:29:51)

Offline

 

#10 2007-03-24 17:03:02

gosia

Licencjat

Zarejestrowany: 2007-02-06
Posty: 25
Punktów :   

Re: Rangi

sArEnKa napisał:

Rozgryzłam Cie Gosiu:) tak zagadujesz o piwku, o setnym poście...a tak na prawde piszesz (podobnie jak Jędrek i ja teraz) żeby napisać jak najwiekszą ilość postów i szybciutko zostać profesorem;)

No nie!! A kolezanka Sara to niby po co pisze?? Charytatywnie?
A teraz powaznie - Janusz ma racje, on od razu jako szef może zostać Rektorem, ba, nawet Przewodniczącym Konferencji Rektorów Akademickich Szkół Polskich. A ja, jako jego staraaa znajoma ;P zadowolę się dożywotnim etatem szefa jakiejs katedry... A co!
Heh to który to post??

Offline

 

#11 2007-04-24 02:04:02

Wić

Licencjat

2862815
Zarejestrowany: 2007-02-06
Posty: 46
Punktów :   

Re: Rangi

ile mi do licencjata brakuje? czyzby to 20 bylo? ja?hehe to wysla juz tego ostatniego coby przed balem tytula jakiegos miec;) sasasasasa

ojej mam licenjata hurrra jako druga ojej madzinko popatrz jakie tytuly mamy

Ostatnio edytowany przez Wić (2007-04-25 00:10:34)

Offline

 

#12 2007-04-29 15:54:23

gwiazdaa1

Licencjat

Zarejestrowany: 2007-02-06
Posty: 44
Punktów :   

Re: Rangi

Widze Witek widze... gratuluje

Offline

 

#13 2007-04-29 18:35:57

januszeKULT

Administrator

710606
Skąd: Ruda Śląska
Zarejestrowany: 2007-02-06
Posty: 47
Punktów :   
WWW

Re: Rangi

Nie kpina tylko juz dwie osobki sie licencjata dorobily kto wie czy nie wiekszym trudem niz tego na dyplomie Gratuluje dobrej zabawy na balu, widzialem fotki slicznie wygladalyscie dziewczynki Marta super fryzurka taka troszke diablica w pozytywnym tego slowka znaczeniu a no i slyszalem ze impreza w Madzinkowo-Grazynkowych klymatach muzycznych :] Bawcie sie dobrze siscy przez caly ten niezwykle krociutki weekend
PS: Kingus zrobilem to co kcialas a propo Twego forumowego niczka
Pozdrawiam siskich cieplutko 3majcie sie


Porównaj to z Nami, CZARNYCH SŁOŃC milionami
                                   "Czarne Słońca" - KULT

Offline

 

#14 2007-04-30 13:43:42

dorott

Student

5344632
Skąd: jaworzynka
Zarejestrowany: 2007-02-06
Posty: 15
Punktów :   

Re: Rangi

no ja sie już dobrze bawie... na tym weekendzie jakoś tak od balu się przeciągła ta pozytywna faza... trzebabyło korzystać póki siostra nie wrobi mnie w kierowce...a to już niestety 3ciego nastąpi...hehe Bawcie sie ZIOMKI


______________________________________________________________

hej Łochodzito heej góra wiesioło, a z tej Łochodzitej gdoś na mnie woło...
______________________________________________________________

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.polaczki.pun.pl www.agrogames.pun.pl www.resocjalizacja2009uj.pun.pl www.podgorna.pun.pl www.kungfu-panda.pun.pl