Forum Starej dobrej grupy pierwszej :-)


#1 2007-11-07 23:37:54

gwiazdaa1

Licencjat

Zarejestrowany: 2007-02-06
Posty: 44
Punktów :   

:applause: tak bez tematu... :applause:

¦upel GrATULEJSZYN PIERWSZA

Widziałam dzi¶ chyba wszystkich z naszej grupy pierwszej Normalnie bomba Nawet Małego I MArianka
Małe zmiany zaszły gdzieniegdzie, ale chyba wszystkie na lepsze.

KArolinka ma pieknie wymalowany pokoik i nawet  nie - mysoskocki tylko koszatniczki na wyposarzeniu ( UWAGA! POKÓJ JEST ZNAKOMICIE POŁOZONY ! WYSTARCZY ZADZWONIĆ POD ROSÓŁ I NORMALNIE NIE 3BA SZUKAĆ LEGITKI DLA PORTIERKI! TO CO¦ EXTRA WG. MNIE;) )

Pochwalę się także że MARIANKA I JEGO 408 TEŻ ODWIEDZIŁAM - NICZEgo Sobie MARIANEK pomimo starć z Tkoczow± i jakichs tam zaliczeń i czegos tam przygarn±ł mnie z King± (potem także Martę, Monię i Krzysia (- i już mieli¶my grupowe spotkanie jak niewiele czasem starań trzeba żeby się na chwilę czasem w tygodniu zobaczyć) i poczęstował PYSZNˇ HERBATKA POKOIK MASZ JAK NOWY MARIANKU AŻ BŁYSZCZY

O POPRAWĘ WE FREKWENCJI PROSZENI Sˇ:
MAŁGORZATA W.
ANETA K.
MONIKA P
.



Gosia to wiem, że się poprawi... może nawet już jutro
w reszte też mocno wierzę

Ponieważ w każdej chwili może ktos znikn±ć ( a słyszałam już o paru przypadkach tajemniczych zniknięć osób z mojego seminarium...) spieszcie się spotykać nawzajem bo potem nam już tylko staro¶ć zostanie

Offline

 

#2 2007-12-05 20:04:02

dorott

Student

5344632
Sk±d: jaworzynka
Zarejestrowany: 2007-02-06
Posty: 15
Punktów :   

Re: :applause: tak bez tematu... :applause:

jakie to smutne, to ostatnie zdanie:( ja Was tez wszystkich widze...oczami wyobrazni


______________________________________________________________

hej Łochodzito heej góra wiesioło, a z tej Łochodzitej gdo¶ na mnie woło...
______________________________________________________________

Offline

 

#3 2007-12-15 22:34:13

Wić

Licencjat

2862815
Zarejestrowany: 2007-02-06
Posty: 46
Punktów :   

Re: :applause: tak bez tematu... :applause:

dorotkas  moze tu na mnie zwrocisz uwage bo widze ze dzis bylas np. bo pisze mejle i zadnej odpowiedzi ni mam i nie wiem o co chodzi ??!!!??!!!
krzysiu prosze zrzuc pare zdjec z gory dziekuje

Ostatnio edytowany przez Wić (2007-12-15 23:15:47)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.agrogames.pun.pl www.resocjalizacja2009uj.pun.pl www.kungfu-panda.pun.pl www.polaczki.pun.pl www.studniowka2011.pun.pl